Toepassingen van Metaal Stampen: Wat Elk Soort Onderdeel Nodig Heeft
Zes toepassingsgroepen sturen de meeste stamp-RFQs. Elke groep draait eigen materialen, een eigen matrijssoort en eigen documentatie. Vindt u de groep waartoe uw onderdeel behoort, dan weet u wat een bedrijf nodig heeft om het te offreren.
Toepassingen in één oogopslag
Typische combinaties die stampbedrijven het vaakst offreren, geen grenzen. Diktebereiken zijn wat gebruikelijk is voor elke groep. De matrijssoorten worden uitgelegd op de pagina over processen.
| Toepassing | Typische onderdelen | Typisch materiaal en dikte | Gebruikelijke matrijs | Specificatie die de kosten bepaalt |
|---|---|---|---|---|
| Automotive-beugels | Montagebeugels, versterkingen, stoel- en carrosseriebeslag, hitteschilden | CRS 1008/1010, HSLA, galvanneal, 1.5 tot 4 mm | Progressief of transfer | Gatpositie, vlakheid, lasmoeren, PPAP-documenten |
| Elektrische terminals en contacten | Krimpterminals, bussen, contactveren, lead frames | Messing C260, fosforbrons C510, BeCu C172, 0.1 tot 0.8 mm | Snelle progressieve matrijs, rol naar rol | Braamhoogte, plating, krimpgeometrie, steek van de strip |
| Onderdelen voor huishoudelijke apparaten | Panelen, beugels, scharnieren, motorsteunen, diepgetrokken trommels en deksels | Verzinkt DX51D, voorgelakt staal, roestvast staal 430 en 304, 0.5 tot 1.5 mm | Progressief, transfer of tandemlijn | Cosmetisch oppervlak, coatingbeschadiging, vlakheid |
| Behuizingen en afschermingen | EMI-afschermkappen, elektronicachassis, aansluitdozen, diepgetrokken behuizingen | Vertind staal, nieuwzilver, SECC/SGCC, aluminium 5052, 0.1 tot 1.5 mm | Progressief of dieptrekken | Coplanariteit van soldeerpootjes, trekdiepte, hoekradius |
| Batterijonderdelen | Railstroken, celcontacten en -veren, celbussen, nikkeltabs, eindplaten | Koper C11000, aluminium 1050/1060, vernikkeld staal, roestvast staal 301, 0.1 tot 3 mm | Progressief, dieptrekken voor bussen | Braam en randconditie, vlakheid, plating, isolatie |
| Beslag | Platte ringen en veerringen, scharnieren, afstandhouders, clips, beugels, banden | CRS, veerstaal 1074/1095, roestvast staal 301 en 304, 0.3 tot 6 mm | Progressief, fourslide voor clips | Stukprijs, plating, hardheid na warmtebehandeling |
Automotive-beugels
Beugels en versterkingen houden andere onderdelen op hun plaats, dus de positie van de gaten en de vlakheid van de montagevlakken tellen zwaarder dan de contour. Koudgewalst 1008/1010 dekt de meeste; HSLA-kwaliteiten met 340 tot 550 MPa vloeigrens maken een dunnere, lichtere beugel mogelijk, maar vragen meer perskracht, grotere buigradii en meer terugveringscorrectie in de matrijs. Galvanneal of zink-nikkel en e-coat zijn de gebruikelijke corrosiesystemen.
Lasmoeren en tapeinden worden na het stampen projectiegelast of in de matrijs gevoed. De jaarvolumes zijn hoog en stabiel, dus progressieve matrijzen domineren tot de grootte waarbij het onderdeel niet meer aan een draagstrip blijft zitten; daarboven nemen transfermatrijzen het over. Reken erop dat de inkoper van het programma om een PPAP-indiening vraagt. Onze gids over beugels noemt de typische aanduidingen.
Elektrische terminals en contacten
Terminals zijn klein, dun en worden in zeer grote aantallen gemaakt. Messing C260 is de voordelige keuze, fosforbrons C510 als het contact vaak moet buigen, berylliumkoper C172 voor de hoogste veerkracht na uitharding. Strip wordt vaak voorgeplateerd met tin of selectief goud ingekocht, zodat het onderdeel afgewerkt uit de pers komt; dat laat de afgeschuifde rand blank, terwijl plating na het stampen de rand afdekt tegen hogere kosten.
Onderdelen blijven meestal aan de draagstrip en worden op rollen verzonden voor automatisch krimpen of plaatsen. De braamhoogte is bij contacten strak, doorgaans 5 procent van de dikte of minder, omdat een braam de contactkracht verandert en isolatie kan doorsnijden. Zie koperlegeringsstrip en voorgeplateerde strip tegenover plating na het stampen.
Onderdelen voor huishoudelijke apparaten
Wasmachines, ovens, koelkasten en HVAC-units gebruiken gestampte panelen, beugels, scharnieren, motorsteunen en diepgetrokken deksels. Verzinkt en voorgelakt staal houdt de afwerkingskosten laag; roestvast staal 430 wordt gebruikt voor zichtbare sierdelen en 304 waar water- of voedselcontact het eist. Grote panelen draaien op transfer- of tandemlijnen; beugels en scharnieren op progressieve matrijzen.
De kostenfactor is het oppervlak. Een voorgelakte coil kan na het stampen niet worden bijgewerkt, dus matrijzen hebben gepolijste oppervlakken en beschermfolie nodig en de verpakking moet wrijving tussen onderdelen voorkomen. Markeer de cosmetische vlakken op de tekening. Meer in de gids over stampen voor apparaten.
Behuizingen en afschermingen
EMI-afschermkappen op printplaten zijn dun (circa 0.1 tot 0.3 mm) vertind staal of nieuwzilver, getrokken of gevormd tot een ondiepe doos met soldeerpootjes. De pootjes moeten vlak op de print liggen, dus coplanariteit is de kritieke aanduiding. Elektronicachassis en aansluitdozen gebruiken elektrolytisch verzinkt SECC of thermisch verzinkt SGCC van 0.5 tot 1.5 mm, en diepgetrokken behuizingen gebruiken dieptrekstaal of aluminium 5052.
Bij getrokken onderdelen bepaalt de trekdiepte ten opzichte van de blankgrootte hoeveel trekken de matrijs nodig heeft, en de wand wordt dunner in de hoeken. Geef de minimale wand na het trekken op, niet alleen de stripdikte. Zie EMI-afscherming stampen.
Batterijonderdelen
Batterijpakketten en -modules gebruiken gestampte railstroken, celcontacten en -veren, tabs van nikkel of vernikkeld staal, eindplaten en, voor cilindrische cellen, diepgetrokken bussen in vernikkeld staal. Railstroken zijn koper C11000 of aluminium 1050/1060, vaak 1 tot 3 mm dik, met gaten of sleuven voor bevestigingsmiddelen en gelaste verbindingen.
De randconditie telt zwaarder dan bij de meeste onderdelen: een braam op de rand van een railstrook kan isolatiefolie beschadigen en de kruipafstand verkleinen. Vlakheid van de contactvlakken, plating (tin of nikkel) en elke isolerende coating of overspuiting horen in de RFQ. De gids over railstroken behandelt wat u moet specificeren.
Beslag
Ringen, afstandhouders, scharnieren, banden, clips en eenvoudige beugels zijn de stampwerken met het hoogste volume en de laagste prijs. Platte ringen volgen normen als ISO 7089; veerclips draaien op fourslide-machines in veerstaal of roestvast staal 301 en worden na het vormen warmtebehandeld. De strijd gaat om de stukprijs, dus stripindeling en afvalpercentage bepalen de offerte. Gehard stalen onderdelen die zinkgeplateerd zijn, hebben na het plateren een uitbakbehandeling nodig tegen waterstofbrosheid; vermeld dit op de tekening.
Wat u per toepassing aan de RFQ toevoegt
De tekening, het materiaal, de dikte en het jaarvolume komen eerst, zoals bij elke stamp-RFQ. Met deze extra regels kunnen wij bedrijven koppelen die al zijn ingericht op uw soort onderdeel. De volledige lijst staat in de RFQ-checklist.
- AutomotivePPAP-niveau en indieningsdatum, materiaalspecificatie per kwaliteit (bijvoorbeeld SAE J2340 of EN 10346-kwaliteit), uren corrosietest op de coating, eisen aan kalibers en capabiliteit op kritieke gaten.
- TerminalsStrip of losse onderdelen, rolgrootte en steek van de draagstrip, platingspecificatie met dikte en waar die wordt gemeten, krimphoogte en uittrekkrachtdoelen als het bedrijf de terminal aanbrengt.
- ApparatenWelke vlakken cosmetisch zijn, beschermfolie aan of uit, specificatie van coating of voorlak, verpakking die wrijving tussen gelakte onderdelen voorkomt.
- BehuizingenTrekdiepte en wanddikte na het trekken, coplanariteit van de pootjes bij een afscherming, vlakheid van het montagevlak, soldeerbaarheid van de afwerking.
- BatterijStroom- en spanningsklasse, braamgrens op randen die naar isolatie wijzen, plating (tin of nikkel) en coating, vlakheid van de contactvlakken, reinheid.
- BeslagNorm die het onderdeel volgt (bijvoorbeeld ISO 7089 voor platte ringen), jaarvolume en afroepgrootte, plating en uitbakken tegen waterstofbrosheid bij gehard staal.
Achtergrond over het proces: stampen (metaalbewerking). Vormbaarheid en buigradius per materiaal: de pagina over materialen.
Veelgestelde vragen
Welke toepassingen passen het best bij stampen?
Onderdelen van plaat of strip vanaf tienduizenden stuks per jaar: beugels, terminals, afschermingen, ringen, railstroken en diepgetrokken blikken. Onder een paar duizend stuks per jaar is lasersnijden met kanten op de kantbank meestal goedkoper, omdat er geen matrijs hoeft te worden betaald.
Kan één bedrijf zowel automotive-beugels als elektrische terminals maken?
Zelden goed. Beugelwerk draait dikker staal op grotere persen met lassen en coaten in de buurt. Terminalwerk draait dunne koperlegeringsstrip op snelle persen met nauwkeurige voeders en platingpartners. Koppelen op toepassing legt uw tekening voor aan bedrijven die er al op zijn ingericht.
Hebben automotive-inkopers een gecertificeerd bedrijf nodig?
De meeste tier-leveranciers vragen een automotive kwaliteitssysteem en een PPAP-indiening. Meld in de RFQ wat u nodig hebt en vraag het bedrijf het certificaat te tonen voordat u bestelt. Wij certificeren geen bedrijven.
Koper of aluminium voor een batterijrail?
Koper voert meer stroom bij dezelfde doorsnede en is gemakkelijker te verbinden met celtabs van hetzelfde metaal. Aluminium is lichter en per ampère goedkoper als de ruimte een grotere doorsnede toelaat. In beide gevallen bepalen braam, vlakheid en plating van de contactvlakken of de verbinding werkt.
Een tekening bij de hand? Laat u koppelen.
Stuur de tekening met materiaal, dikte en jaarvolume. Wij koppelen u aan tot 3 stampbedrijven en reageren binnen 24 werkuren.